Kvalitní a cenově dostupné rodinné ubytování v Bedřichově v Jizerských horách

11.6.17 VÁŽENÍ HOSTÉ, PRÁZDNINY JSOU TÉMĚŘ TU. MÁME PRO VÁS POSLENÍCH NĚKOLIK APARTMÁNŮ. BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT.

 

14.4.17 VÁŽENÍ HOSTÉ, POSLEDNÍ SNÍH JIŽ ROZTÁL A TAK JE POMALU ČAS PŘIPRAVIT BOTY, KOLA I KOLOBĚŽKY NA VÝLETY VŠEHO DRUHU PO NAŠICH HORÁCH. MOMENTÁLNĚ MŮŽETE V JIZERKÁCH NARAZIT NA ROZKVETLÉ DIVOKÉ NARCISY A I OSTATNÍ PŘÍRODA SE JIŽ PROBOUZÍ. JARO JE V JIZERKÁCH NÁDHERNÉ A STOJÍ ZA TO NASÁT TROCHU TOHO HORSKÉHO VZDUCHU NABITÉHO JAREM.

 

SNĚHOVÉ HLÁŠENÍ 28.12.

Přátelé, konečně to vypadá, že dnes přijde mráz a sněhová děla se budou moci rozjet naplno. Během víkendu se snad již rozjedou první sjezdovky. Moc se těšíme.

 

SNĚHOVÉ HLÁŠENÍ 22.12.

Vážení hosté,

 

Jsme z toho velice smutní, ale bohužel počasí prostě ovlivnit neumíme. Zatím, jako v celé Evropě je teplo a nemrzne ani v noci. Mohu vás ujistit, že tu nejsou oči, které by nesledovali snad všechny předpovědi počasí.

 

Nicméně i za tohoto počasí máme pro vás alternativní nabídku vyžití a strávení volného času. V našem zimním balíčku slev pro Jizerky CARD je spousta služeb, které vás plně zabaví na celý den, či na pár hodin, dle vašeho přání.

 

Rozhodně stojí za to vyzkoušet family program v lezecké aréně Makak, či se jít podívat do Dino parku. O množství vodních radovánek ani nemluvě. I kozí farma s kreativní dílnou je určitě zajímavá volba.

 

Zkrátka slibuji vám, že se u nás i bez sněhu nudit nebudete.

 

Aktuální seznam všech možností a zimních slev najdete na http://www.jizerske-hory.cz/cs/karta-hosta_slevy-a-vyhody

 

Za celý tým  s pozdravem

Ivo Konečný

 

ÚPRAVY 1.5.

Vážení hosté, pro nadcházející novou sezonu jsme pro vás upravili naši chatu do barev a zároveň jsme některé apartmány vylepšili po stránce lůžek. Doufáme že se vám budou naše úpravy líbit. Prohlédnout si je můžete v naši fotogalerii. Těšíme se na vás.

 

 

CHATA NISANKA Vám poskytne ubytování prvotřídní kvality v klidném prostředí obce Bedřichov. Chcete-li poznat divoké krásy Jizerských hor a přitom se vracet do komfortního penzionu s dobrou cenou ubytování.

- 7 prostorných apartmánů (40 až 60 m2)

- každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku a koupelnou se sprchovým koutem

- TV + WiFi zdarma

- venkovní dětské hřiště a rozlehlý pozemek

- společenská místnost, dětský koutek a kolárna

Bedřichov v Jizerských horách

Bedřichov patří mezi nejznámější sportovní a odpočinková centra nejen Jizerských hor a Libereckého kraje, ale celé České republiky. Největší atrakcí je Jizerská magistrála, síť každoročně celou zimu upravovaných stop pro běžecké lyžování (cca 130 km), v létě s možností využití pro cykloturistiku. Sjezdoví lyžaři si mohou vychutnat sjezdovky ve dvou lyžařských areálech v oblasti Bedřichova - přímo v obci areál Malinovka nebo sjezdařský areál Severák nad obcí Hrabětice.

Chata Nisanka je ideálním výchozím bodem pro Vaše zimní i letní radovánky!

 

 

DALŠÍ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ V JIZEKÁCH PROVOZOVANÉ NAŠÍ SPOLEČNOSTI DO JIZEREK, s.r.o. www.DOJIZEREK.cz

 

PENSION POD VLEKEM - HRABĚTICE

APARTMÁNY LOUČKY - HRABĚTICE

APARTMÁNY SEVERÁK - HRABĚTICE

 

 

Dovolujeme si vás zároveň pozvat do naší restaurace v Jablonci nad Nisou kde můžete jakožto naši hosté uplatnit svou slevu.

 

restaurace PŮLMĚSÍC grill a pasta - Jablonec nad Nisou

 

UŽITEČNÉ ODKAZY:

INFORMACE O JIZERKÝCH HORÁCH

RODINA JIZERKOVÝCH

Chata Nisanka
Bedřichov 1721
Bedřichov, 468 12


+420 606 068 799
Rezervace

Newsletter

Kontakt a rezervace

  • cs
  • en
  • de